Kostel Veliny Veliny Cyklostezka Pohádkový les Tabor Na kole dětem Zvon

Aktuality z obce-sběrný dvůr a obecní úřad

Informace občanům:

Sběrný dvůr bude tuto sobotu 18.dubna 2020 již otevřený (9-11 hod.).

Žádáme občany, aby důsledně dbali pokynů obsluhy- vstup na sběrný dvůr jen na vyzvání obsluhy, vstup nebo vjezd pouze s rouškou, respirátorem či jiným zakrytím dýchací cest (nos, ústa), dodržování odstupu minimálně 2 m.

Přijímat se bude jen pouze předem druhově vytříděný odpad. Nelze třídit na komodity až na sběrném dvoře!!! Mimochodem toto pravidlo platí i mimo opatření proti šíření nákazy koronavirem. Dobu pobytu na SD je nutné zkrátit na co nejkratší dobu. Děkujeme za pochopení!

Obecní úřad- od pondělí 20.dubna 2020 bude možné vyřizovat nutné úřední záležitosti (úhradu místních poplatků, výstupy z registrů, ověřování podpisů, listin, apod.) 

Pokyny: vstup do budovy na zazvonění, pouze jednotlivě s rouškou, respirátorem či jiným zakrytím nosu a úst, použití dezinfekčního prostředku u vstupu. Dodržovat odstup od úřední osoby 2m, zkrátit pobyt na úřadě na co nejkratší dobu. Při požadavku vyřízení složitější záležitosti je vhodné domluvit se předem telefonicky nebo e-mailem, abychom případné dokumenty připravili předema zkrátili tak pobyt osob na OÚ na co možná nejkratší dobu.

Děkujeme za pochopení a dodržování všech pravidel tak, abychom se všichni chránili navzájem!